DEFT

Serwis

Menu

D.E.F.T. Polska oferuje szeroki zakres usług serwisowych obejmujących armaturę przemysłową i układy sterowania. Doświadczona kadra, wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Serwis armatury przemysłowej świadczy usługi na największych obiektach infrastruktury gazowniczej, energetycznej i petrochemicznej. Prace wykonujemy na tłoczniach gazu wzdłuż polskiego odcinka gazociągu jamalskiego, gazociągach przesyłowych gazu ziemnego i ropy naftowej, a także na podziemnych magazynach gazu. Serwisujemy również armaturę przemysłową zabudowaną na obiektach energetycznych  o mocy znamionowej do 868MW.  W obszarze naszej działalności są nie tylko obiekty usytuowane na terenie Polski, ale także za granicą.

Prace serwisowe realizowane są  przez wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną i przygotowaną technicznie kadrę pracowników. W dyspozycji serwisu pozostają pojazdy wyposażone w sprzęt specjalistyczny umożliwiający prowadzenie prac w każdych warunkach, także w strefach zagrożonych wybuchem.

Serwis D.E.F.T. Polska jest autoryzowany przez uznanych europejskich producentów armatury przemysłowej oraz systemów sterowania.