DEFT

Produkt

Menu

Współpracując z czołowymi europejskimi producentami gwarantujemy dostawy produktów najwyższej jakości dostosowanych indywidulanie do warunków pracy i otoczenia. Zakres naszej oferty stanowi armatura przemysłowa w zakresie średnic do DN 2200 i ciśnieniach do PN 400 w standardach zgodności z normami EN, API oraz GOST.

Profesjonalne podejście do realizacji projektów poprzez systematyczną kontrolę i efektywne monitorowanie na wszystkich etapach produkcji oraz dostaw gwarantuje Odbiorcy otrzymanie armatury spełniającej jego wymagania. Zdajemy sobie sprawę, że projekt to również koncepcja i założenia, dlatego oferujemy pomoc w zakresie rozwiązań technicznych związanych z doborem armatury i systemów sterowania.

Nasi partnerzy:

www.msa.cz

Firma MSA a.s., której jesteśmy Generalnym Przedstawicielem na rynku polskim, jest częścią RIMERA-GROUP i zalicza się do wiodących światowych producentów armatury przemysłowej, realizując dostawy na duże i strategiczne projekty w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Północnej i Południowej. Jej ustabilizowana, silna pozycja na rynku wynika z ponad 120-letniej historii, ogromnego doświadczenia zdobytego na różnych rynkach, nowoczesnego parku maszynowego oraz know-how pracowników. Posiadany i stale rozszerzany zakres atestów i certyfikatów umożliwia firmie MSA a.s. dostęp do rynków na całym świecie. Firma MSA a.s. produkuje armaturę przemysłową w średnicach do DN1400 i ciśnieniach do PN400, co pozwala na jej zastosowanie zarówno w przemyśle gazowniczym, paliwowym, petrochemicznym, jak i w energetyce konwencjonalnej i jądrowej.

Dotychczasowa, ponad 10-letnia współpraca  pomiędzy naszymi firmami przyniosła efekty w postaci realizacji dostaw armatury przemysłowej na startegiczne obiekty energetyczne w naszym kraju, takie jak: Tłocznie Gazu na Gazociągu Jamal-Europa Zachodnia, Podziemny Magazyn Gazu Wierzchowice, Blok Energetyczny 858MW w Elektrowni Bełchatów, Podziemny Magazyn Gazu Kosakowo, Budowa 1000 kilometrów gazociągów przesyłowych w północno-zachodniej i środkowej Polsce realizowana przez OGP Gaz-System S.A.

 

www.noreva.de

W oparciu o zawartą umowę z niemiecką firmą NoReVa GmbH dostarczamy na rynek polski zawory zwrotne osiowe. Parametry oferowanej armatury zamykają się w przedziałach od DN 25 do DN2200 i ciśnieniu od PN 16 do PN 400. Zastosowanie zaworów zwrotnych osiowych zapewnia bardzo małe straty ciśnienia, co w połączeniu z ich bezobsługowością wpływa na wysoką efektywność ekonomiczną. Niewielka długość suwu oraz masa własna organu zamykającego skutkuje płynnym zamknięciem w ułamku sekundy. Zawory produkcji NoReVa GmbH znajdują  zastosowanie w instalacjach naftowych, gazowych, chemicznych, wodociągowych oraz w hutnictwie.

 

www.ke-arm.cz

W ciągu swojej ponad 20-letniej historii firma Ke-Arm s.r.o. stała się czołowym producentem zaworów kulowych małych średnic na rynku czeskim. W ramach kilkuletniej współpracy w oparciu o zawarte umowy dostarczamy na rynek polski armaturę tej firmy. Firma Ke-Arm s.r.o. posiada komplet certyfikatów w zakresie projektowania, produkcji, eksportu i eksploatacji armatury. Armatura produkcji Ke-Arm s.r.o. znajduje zastosowanie w przemyśle gazowniczym, energetycznym, petrochemicznym oraz paliwowym.

 

www.biar.com

Szwajcarska firma Biar SA od ponad 30 lat projektuje i produkuje nowoczesne systemy do pobierania próbek z rurociągów i zbiorników procesowych. Produkty firmy Biar SA charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz niezwykłą precyzją. Dzięki swej konstrukcji zawory oraz akcesoria do nich minimalizują typowe zagrożenia związane z poborem próbek, takie jak wdychanie toksycznych związków czy oparzenia. Wysoką jakość produktów firmy Biar SA potwierdzają posiadane certyfikaty ISO 9001 i ISO 3834-2, TA-Luft, ATEX oraz znak CE. Można je stosować do poboru próbek cieczy, gazów, czy też produktów chemicznych o wysokiej lepkości i gęstości. W ramach zawartej umowy pomiędzy naszymi firmami reprezentujemy firmę BIAR SA na rynku polskim. Nasza oferta obejmuje pełny zakres produktów firmy BIAR SA.