DEFT

Produkt

Menu

Współpracując z czołowymi europejskimi producentami gwarantujemy dostawy produktów najwyższej jakości dostosowanych indywidulanie do warunków pracy i otoczenia. Zakres naszej oferty stanowi armatura przemysłowa w zakresie średnic do DN 2200 i ciśnieniach do PN 800 w standardach zgodności z obowiązującymi normami.

Zaangażowanie i profesjonalne podejście w realizacji projektów poprzez systematyczną kontrolę, efektywne monitorowanie postępów osiągniętych na wszystkich etapach planowania, produkcji oraz dostaw daje Odbiorcy pewność i bezpieczeństwo jakości otrzymanej armatury oraz ciągłości prowadzonej inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, że projekt to również koncepcja i założenia, dlatego oferujemy pomoc w zakresie rozwiązań technicznych związanych z doborem armatury i systemów sterowania. 

Nasi partnerzy:

www.boehmer.de

Jesteśmy aytoryzowanym przedstawicielem na rynku polskim dla medium gaz ziemny firmy Bohmer GmbH, niemieckiego producenta zaworów kulowych w średnicach nominalnych od DN 3 – 1400 (1/8 – 56 cala) i odpowiednio dla ciśnień do 800 bar (oraz w zakresie ANSI do klasy 2500). Zawory kulowe produkcji Bohmer GmbH cechuje niezawodność i gwarancja odcięcia medium w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Zawory kulowe Böhmer GmbH są stosowane od wydobycia i transportu po magazynowanie gazu ziemnego, a także w obszarach istotnych dla bezpieczeństwa, na przykład jako zawory bezpieczeństwa (SAE).

www.noreva.de

Jesteśmy przedstawicielem firmy NoReVa GmbH, niemieckiego producenta zaworów zwrotnych osiowych produkowanych w średnicach do DN2200 i ciśnieniu do PN400. Zastosowanie zaworów zwrotnych osiowych zapewnia bardzo niskie straty ciśnienia, co w połączeniu z ich bezobsługowością wpływa na wysoką efektywność ekonomiczną, ze względu na niewielką długość suwu i masę własną, mogą one płynnie zamknąć się w ułamku sekundy. Zawory produkcji NoReVa GmbH znajdują  zastosowanie w rurociągach naftowych, elektrowniach, zakładach chemicznych, wodociągach, przepompowniach, instalacjach wodociągowych, hutach stali i na tłoczniach gazu. 

www.msa.cz

Firma MSA a.s., której jesteśmy Generalnym Przedstawicielem na rynku polskim zalicza się do wiodących światowych producentów armatury przemysłowej, realizując dostawy na duże i strategiczne projekty w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Północnej i Południowej. Firma MSA a.s. produkuje armaturę przemysłową w średnicach do DN1400 i ciśnieniach do PN400, co pozwala na jej zastosowanie zarówno w przemyśle gazowniczym, paliwowym, petrochemicznym, jak i w energetyce konwencjonalnej i jądrowej.

www.ke-arm.cz

W oparciu o umowę autoryzowanej dystrybucji współpracujemy z firmą Ke-Arm s.r.o. W ciągu swojej ponad 20-letniej historii firma stała się czołowym producentem zaworów kulowych małych i średnich średnic (do DN250) na rynku czeskim. Firma Ke-Arm s.r.o. posiada komplet certyfikatów niezbędnych do projektowania, produkcji, eksportu i eksploatacji armatury w najbardziej wymagających warunkach. Armatura produkcji Ke-Arm s.r.o. znajduje zastosowanie w przemyśle gazowniczym, energetycznym, petrochemicznym oraz paliwowym.

www.biar.com

Jesteśmy przedstawicielem szwajcarskiej firmy Biar SA która od ponad 30 lat projektuje i produkuje nowoczesne systemy do pobierania próbek z rurociągów. Produkty firmy Biar SA charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz niezwykłą precyzją. Dzięki swej konstrukcji zawory oraz akcesoria do nich minimalizują typowe zagrożenia związane z poborem próbek, takie jak wdychanie toksycznych związków czy oparzenia. Wysoką jakość produktów firmy Biar SA potwierdzają posiadane certyfikaty ISO 9001 i ISO 3834-2, TA-Luft, ATEX oraz znak CE. Można je stosować do poboru próbek cieczy, gazów, czy też produktów chemicznych o wysokiej lepkości i gęstości.